„Alicja wykonała mój makijaż ślubny ponad 5 lat temu. Ona była autorką pomysłu, gdyż ja kompletnie nie miałam wizji. Makijaż był bardzo dobrze wykonany i trwały. Wiem, że przez ten czas bardzo się rozwinęła. Sprawdzę to przy najbliższej okazji :)” – Maria

 

„Bardzo dziękuję za przepiękny, profesjonalny sierpniowy makijaż. Polecam gorąco utalentowaną Alicję przy każdej okazji gdy chcemy być piękne.” – Joanna L.

 

„Pozwolę sobie napisać opinię o pracy Alicji C. Ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu. Każda panna młoda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo i ja też chciałam. Dlatego wykonanie makijażu ślubnego powierzyłam Alicji. Nie miałam koncepcji, całkowicie zdałam się na jej profesjonalizm… i się nie zawiodłam! Cudnie podkreślone oczy, wyrazisty kształt brwi, wysmuklone moje pulchne policzki. Byłam zachwycona. Efekt fantastyczny, bo praca wykonana z pasją. Wszystkim pannom młodym polecam makijaż ślubny w wykonaniu Alicja Cybulska make-up” – Elżbieta K.

 

„Polecam ogromnie, przepiękne makijaże podkreślające urodę i kobiecość. dzięki makijażowi na sesję zdjęciową wyglądałam cudownie a podejście Alicji i rady – wspaniałe :)” – Ewelina

 

„Wspaniały talent, pełen profesjonalizm oraz cudowna osobowość! Serdecznie polecam Alicje!” – Anna S.

 

„Dziewczyna ma ogromny talent, a dodatkowo jest bardzo sympatyczna, nasze spotkanie przebiegło profesjonalnie i w miłej atmosferze. Na pewno jeszcze wrócę przy jakiejś makijażowej okazji. Ala potrafi wydobyć z kobiety „to coś”. Serdecznie polecam.” – Kinga M.

 

„Piękny makijaż, odpowiednio dobrane kolory i trwałość. Dziękuję i jeszcze wrócę :)” – Zofia R.

 

„Współpraca z Alicja to czysta przyjemność, super ciepła osoba, wysłucha, pośmieje się a i umaluje pięknie! Polecam każdemu z całego serca :*” – Sandra Sz.

 

„Makijaż dobrze dobrany, dobrze zrobiony, ciekawy i baaardzo trwały. Czego oczekiwać więcej? Po wielu godzinach tańca (studniówka i wesele) twarz nadal wyglądała świeżo. Już się zapisałam na sylwestra!” – Aleksandra P.

 

„Współpraca z Alicją to czysta przyjemność! Makijaż (w moim przypadku ślubny) był trwały, idealnie dobrany do mojego typu urody oraz wykonany z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Współpracę z Alicją mogę również polecić ze względu na znakomitą atmosferę, którą Alicja stwarza. Jest to niezwykle pogodna osoba, pomagająca rozładować przedślubne napięcie i służąca cenną radą nie tylko z zakresu makijażu :)” – Bogusia